Informacje o firmie Original LOWE

Informacje o firmie Gebr. Schroeder GmbH i marce Original LÖWE

Niemiecka firma Gebr. Schroeder GmbH założona w 1923 roku przez Walthera Schrödera jest producentem i dystrybutorem najlepszej jakości narzędzi tnących sprzedawanych pod marką „Original LÖWE”. Marka ta słynie na całym świecie z doskonałych sekatorów dla winnic, ogrodnictwa i sadownictwa oraz nożyc przemysłowych o wielu zastosowaniach.

Dziś firma Gebr. Schroeder GmbH jest zarządzana przez trzecie pokolenie rodziny jej założycieli. Ponad 70% produkcji jest eksportowane do ponad 80 krajów.

Misją firmy jest produkcja najlepszych narzędzi tnących.

Od samego początku istnienia firmy, projektowanie, wytwarzanie i składanie wszystkich produktów odbywa się wyłącznie w Niemczech. Nożyce i sekatory „Original LÖWE” są produkowane w Niemczech.

Nożyce „Original LÖWE” są profesjonalnymi narzędziami wykorzystywanymi w handlu i przemyśle przez fachowców, rzemieślników różnych branż, stosowane są również do użytku domowego. Są to narzędzia dostosowane do pracy ciągłej w każdych warunkach.

Ostrza nożyc „Original LÖWE” – do zastosowań ogrodniczych i przemysłowych – są odpowrne na złamania. Ostrza produkowane są tylko z odlewów a następnie utwardzane - uzyskują twardość 56 HRC. Ostrzenie odbywa się w automatach sterowanych CNC. Każdy proces produkcyjny jest pod ścisłą kontrolą.

Wszystkie części nożyc są wymienne.

Dystrybutorem marki „Original LÖWE” w Polsce jest firma INTERAS.

Zapraszamy do współpracy

INTERAS